Kurumsal Tube

 • Çalışanlarla Etkileşimi Artırmak için Kurum içi Video’yu Doğru Kullanmak

  Çalışanlarla Etkileşimi Artırmak için Kurum içi Video’yu Doğru Kullanmak

  Günümüz koşulları, modern kurumsal işyerlerinde başarı için şirket içi video yayını yapılmasını kaçınılmaz kılıyor. Bilgiyi ofis içinde eski metotlarla yaymaya çalışmak, e-postalardan, şirket içi yazışmalardan ve söylentilerden oluşan bir keşmekeşe dönüşerek kontrolden çıkabilir, daha da …Read More »
 • Kurumunuzun Size Özel “Tube”u

  Kurumunuzun Size Özel “Tube”u

  Kurumsal Tube, kurumunuza görsel-işitsel içeriğini tek ve kolayca yönetilebilir bir sistemde organize etme olanağı sağlar. Güçlü güvenlik korumaları verilerinizi bilgisayar korsanlarından ve veri hırsızlarından korurken, yetkili kişilerin öğretici araçlara, şirket duyurularına ve kişiselleştirilmiş iletilere doğrudan …Read More »
 • Kurumsal Tube ile Çalışanlarınıza Ulaşın

  Kurumsal Tube ile Çalışanlarınıza Ulaşın

  Hayatta ve işte bazı şeyler kendiliğinden oluverir. Bazen, önemli eğitim ve toplantıları kaçırmak kaçınılmazdır. Ancak, bunun bir çözümü var. Kurumunuzun tüm iletişimini, oryantasyon toplantılarını ve eğitim modüllerini gece gündüz her zaman görüntülenebilecek şekilde tek noktadan …Read More »
 • Çalışanlara video izleterek ofiste verimliliği artıran platform: Kurumsal Tube

  Çalışanlara video izleterek ofiste verimliliği artıran platform: Kurumsal Tube

  Medianova tarafından geliştirilen 360 derece video yönetim platformu Kurumsal Tube, kurumların iç iletişim, oryantasyon ve eğitim gibi farklı süreçlerini geleneksel yöntemlerin yanında videolarla da desteklemelerini sağlıyor. Çalışanların motivasyon ve verimliliklerine olumlu katkıda bulunan platform, kurumlar …Read More »
 • Medianova’dan şirketlere özel “Tube”

  Medianova’dan şirketlere özel “Tube”

  Türkiye’nin en hızlı büyüyen teknoloji şirketlerinin girebildiği Deloitte Teknoloji Fast 50 Türkiye Programı’nda üst üste beş yıldır yer alma başarısı gösteren Medianova, “Enterprise Video Platformu” ile fark yaratıyor. Platform ile özellikle farklı noktalarda şubeleri olan …Read More »
 • Kurumsal Şirketler “video”yu nasıl kullanır?

  Kurumsal Şirketler “video”yu nasıl kullanır?

  Günümüzde iletişim ve iletişime yapılan yatırım bir çok kurumun ana konuları arasında yer alıyor. Şurası net ki ekip olarak aynı hedefe doğru koşabilmek için kuvvetli iletişim şart. Özellikle büyük kurumlarda ekibin sık sık toplanmasının mümkün olmadığı günümüzde artık …Read More »
 • Şirketlerde Verimliliği Arttırmanın Yeni Yolu Kurumsal Videolar!

  Şirketlerde Verimliliği Arttırmanın Yeni Yolu Kurumsal Videolar!

  Şirketlerde Verimliliği Arttırmanın Yeni Yolu Kurumsal Videolar! Günümüzün yoğun rekabet ortamında, şirketler her zamankinden daha yenilikçi ürün ve hizmetler sunmak zorunda kalıyor. Bu ürün ve hizmetlerin potansiyel müşterilere ve iş ortaklarına olduğu kadar iç müşterilere …Read More »
 • Sağlık sektörü video içerikten nasıl yararlanabilir?

  Sağlık sektörü video içerikten nasıl yararlanabilir?

  Sağlık sektörü videonun önemini ilk keşfeden alanlardan biri. Son kullanıcıya doğrudan dokunmanın video ile kolaylaştığını gören her kurum kendine uygun video çözümlerine yöneliyor. Bu noktada Medianova kurumsal yapıların tüm ihtiyaçlarını uçtan uca çözen servislere sahip. …Read More »
 • Enterprise Video: Kuruma Özel Bir “Tube”

  Enterprise Video: Kuruma Özel Bir “Tube”

  Günümüzün yoğun rekabet ortamında, şirketler her zamankinden daha yenilikçi ürün ve hizmetler sunmak zorunda kalıyor. Bu ürün ve hizmetlerin potansiyel müşterilere ve iş ortaklarına olduğu kadar iç müşterilere yani çalışanlara da etkili bir biçimde aktarılması …Read More »