• Medianova_CDN

Daha Hızlı Oyunlar ile Mutlu Kullanıcılar

Oyun dünyasına her gün yeni cihazlar, yeni multiplaying özellikleri ekleniyor, görüntü kalitesi giderek artıyor, henüz HD görüntüye alışırken 4K için hazır olmak gerekiyor. Ağ üzerinde oynanan oyunların kesintisiz ve hızlı olması ise artan taleplerin karşılanması için vazgeçilmez.

Medianova oyun deneyimini arttırmak için güçlü altyapısı, streaming ve caching platformu ile size yardımcı oluyor. Web ve mobil platformlarda statik içerik hızlandırma yaparken “accelerated software download” hizmeti veriyor. Dinamik içerik hızlandırma platformu Aksela ise oyun hızlandırma konusunda ihtiyaçlarınızı karşılıyor.

Oyun Servislerimiz

icon1

CDN

Son kullanıcı gözünden yapılan Cedexis ölçümlerine göre Türkiye’nin en hızlı CDN’i Medianova, Resim, video, müzik, CSS ve JavaScript gibi dijital varlıklarınızı son kullanıcıya hızlı ve yedekli bir şekilde ulaştırır.

Detaylı Bilgi

aksela

Dinamik İçerik Hızlandırma (Aksela)

Web sitelerinin kodunu anlık olarak revize eder, kullanıcıya en yakın noktada ön belleğe alır ve web uygulamalarının yüklenme hızını çeşitli tarayıcı ve cihazlara göre optimize ederek arttırır.

Detaylı Bilgi

Online Video Platformu
(MN360)

Kurumların videolarını saklamasını, cihazlara göre otomatik olarak optimize etmesini ve paylaşmasını; Özetle sürece 360° derece hakim olmalarını sağlayan online video platformudur.

Detaylı Bilgi

Bizi tercih eden
müşterilerimizden bazıları

 
riot
sala game
sanalika
netmarble
reloaded logo

Tıklayın, tanışalım.
Size özel çözümler sunalım.

© 2017 Medianova. Tüm hakları saklıdır.

Bu site ne kadar hızlı fark ettiniz mi?

Aksela siteyi revize ediyor ve en yakın cache’den veriyor!