0 Shares 2080 Views

Destek: Medianova’nın Yapı Taşı

Destek: Medianova’nın Yapı Taşı

Müşteriler için hizmetleri ve uygulamaları kullanırken bir soruna takılıp kalmak ve ardından doğru çözümü sunacak ürün temsilcisine ulaşmak için uğraşırken sonsuz e-posta zincirleri, yardım biletleri, yetersiz destek ve gecikmiş yanıtlarla karşılaşmak kadar sinir bozucu bir şey yoktur.

Medianova’da müşteri desteğini en kritik iş kollarımızdan biri olarak görüyoruz. Doğru altyapı ve eğitim programlarına yatırım yaparak hem süreçlerimizin hem de teknik destek ekiplerimizin müşterilerimize en yüksek kalitede deneyim sunmasını sağlıyoruz.

SLA Politikamız

Birinci sınıf hizmet kalitemizin sayesinde, müşterilerimizle güçlü bir ilişki kurduk ve bu başarıyı her yıl büyüyen iş hacmimize yansıttık. Güçlü müşteri hizmetleri ve desteği ile kısa sürede geri dönüşü bir Hizmet Seviyesi Anlaşması (SLA) olarak verebilmemiz, son derece rekabetçi pazar alanında değer önerilerimizden biri haline geldi.

Günümüz çağında müşteriler hızlı ve 7/24 yanıtı bir SLA olarak beklemektedir. Bunu anlıyoruz ve bu nedenle kesintisiz, güvenilir ve kişiselleştirilmiş müşteri hizmetleri desteği en büyük önceliklerimiz arasında tutuyoruz.

Müşteri desteğine ve memnuniyetine olan üstün bağlılığımızla, dünya çapındaki müşterilerimize yüksek düzeyde müşteri hizmeti sunabildik. Dünyanın dört bir yanında bulunan aktif veri merkezleriyle altyapı çözümleriniz, web siteleriniz ve uygulamalarınız için %100 uptime süresini garanti ediyoruz.

 

 

Müşterilerimizin her birinin sorun giderme ile ilgili benzersiz beklentileri ve spesifikasyonları olacağını kabul ediyoruz. Üstün satış sonrası deneyimlere verdiğimiz önemin yanı sıra, müşterilerimizin dile getirdiği konulara süper hızlı yanıt vermeye çalışıyoruz.

7/24 müşteri hizmetleri programlarımız, uzman destek ekibimizden 3 dakika içinde yanıt almanızı sağlar. Teknik ekibimiz, en son protokoller, teknikler ve platformlar konusunda uzmandır.

destekmedianovaresponsetime

(2020 kasım – 2021 kasım ayı arası ortalama süreleridir.)

Slack Desteği: Her şey çevik olmak için

E-postaların, müşteri endişelerini gidermek için son derece hantal ve yavaş bir mekanizma olabileceğinin farkındayız. E-postalar yalnızca yanıt verme süresini artırmakla kalmaz, aynı zamanda e-posta zincirleri bilgi iletmek, depolamak ve bilgi alışverişi yapmak için çok can sıkıcı olabilir ve bu da destek kalitesini bozar. Bu nedenle Slack‘e güveniyoruz. Slack, birçok müşterimiz tarafından iş akışı iletişimlerini kolaylaştırmak için kullanılır. Müşteri hizmetleri için Slack, iletişimi ve yanıtı çok hızlı hale getirmemizi sağlar ve verdiğimiz çevik olma sözünü yerine getirmemizi sağlar.

Slack’in sunduğu bir diğer önemli avantaj ise, çok sayıda platformla çalışabilen API entegrasyonları sunmasıdır. 

Bu, birçok iş akışında, özellikle de müşterinin verileri farklı kanallara göndermesi gerektiği durumlarda çok önemlidir. API entegrasyonu desteği sayesinde, burada herhangi bir sorun ortaya çıktığında müşteri ve destek ekibimiz anında haberdar edilir.

Birden fazla kanal oluşturarak ve ilgili uzmanlığa sahip kişileri bu farklı kanallara dahil ederek, müşterilerimiz tarafından yöneltilen soru ve sorunun, etkin ve verimli bir şekilde çözmek için gerekli uzmanlık ve becerilere sahip doğru müşteri hizmetleri temsilcisine ulaşmasını sağlıyoruz.  

Slack ayrıca sürecin her aşamasında müşteri geri bildirimi toplamamıza ve son derece kişiselleştirilmiş ve doğru destek sunmamıza olanak tanımaktadır.

Kısacası, yalnızca çözümün teknik yönlerine odaklanmıyor, aynı zamanda kişiselleştirilmiş, esnek, 7/24 ve uzman desteğimiz ile iş sonuçlarınızı uygun maliyetli ve verimli bir şekilde iyileştirmenize yardımcı olmak için konuyu doğrudan ele alıyoruz. Size dünya standartlarında, haftanın her günü ve her saati ve parmaklarınızın ucunda destek güvencesi sağlamak için doğru süreçlere, teknolojiye ve altyapıya yatırım yaptığımızı bildirmekten mutluluk duyuyoruz.

You may be interested

Temel CDN (Content Delivery Network) Rehberi
CDN
6682 kişi okudu
CDN
6682 kişi okudu

Temel CDN (Content Delivery Network) Rehberi

Mujde Karakaya - November 3, 2020

Temel CDN Rehberi  - CDN Hakkında Her Şey Muhtemelen CDN’in (Content Delivery Network - İçerik Dağıtım Ağı) neyin kısaltması olduğunu biliyorsunuzdur. Tam olarak ne anlama geldiğini de…

Canlı Yayını 10 İpucu ile Geliştirin
Canlı Yayın
599 kişi okudu
Canlı Yayın
599 kişi okudu

Canlı Yayını 10 İpucu ile Geliştirin

Sıla Saltoğlu - April 15, 2022

Canlı Yayın Etkileşimlerinizi artırmanın en verimli yolunu arıyorsanız doğru yere geldiniz: Canlı Yayın. Canlı yayın, başlangıcından bu yana hızla büyüdü ve bu nedenle birçok endüstri yeni araç…

Web Application Firewall
CDN
1155 kişi okudu
CDN
1155 kişi okudu

Web Application Firewall

medianova - September 30, 2021

Medianova CDN,web sitenizi korumak, daha güvenli ve ölçeklenebilir bir çözüm sunmak için Web Application Firewall (WAF) katmanını yakın zamanda etkinleştirdi. Güvenlik, İnternet'in başlangıcından beri her zaman temel…

HTTP Live Streaming (HLS)
Canlı Yayın
4050 kişi okudu
Canlı Yayın
4050 kişi okudu

HTTP Live Streaming (HLS)

Emre Emanet - December 21, 2020

HLS, Apple tarafından kendi ürünlerinde kullanmak üzere oluşturduğu video streaming (akış) protokolüdür. Ancak HLS zaman geçtikçe popülerleşti ve Android cihazlarda, akıllı televizyonlarda, oyun konsolları gibi birçok platform…

Most from this category

Temel CDN (Content Delivery Network) Rehberi
CDN
6682 kişi okudu
6682 kişi okudu

Temel CDN (Content Delivery Network) Rehberi

Mujde Karakaya - November 3, 2020
Eğitim? Evet lütfen!
HR
1596 kişi okudu
1596 kişi okudu

Eğitim? Evet lütfen!

Nurdan Altunköse - December 7, 2020