Canlı Yayın

 • Webcast Kullanmanız İçin Dört Neden

  Webcast Kullanmanız İçin Dört Neden

  Temel olarak webcast, medyanın streaming servisleri aracılığıyla internet üzerinden yayınlanmasıdır. Webcast tek bir kaynaktan sağlanıp, aynı anda birden fazla kişiye ulaşabilir. Genellikle de canlı olarak iletilir. Daha basit bir şekilde açıklamak gerekirse, webcast geleneksel anlamdaki …Read More »
 • Kurumunuzun Size Özel “Tube”u

  Kurumunuzun Size Özel “Tube”u

  Kurumsal Tube, kurumunuza görsel-işitsel içeriğini tek ve kolayca yönetilebilir bir sistemde organize etme olanağı sağlar. Güçlü güvenlik korumaları verilerinizi bilgisayar korsanlarından ve veri hırsızlarından korurken, yetkili kişilerin öğretici araçlara, şirket duyurularına ve kişiselleştirilmiş iletilere doğrudan …Read More »
 • Kurumsal Tube ile Çalışanlarınıza Ulaşın

  Kurumsal Tube ile Çalışanlarınıza Ulaşın

  Hayatta ve işte bazı şeyler kendiliğinden oluverir. Bazen, önemli eğitim ve toplantıları kaçırmak kaçınılmazdır. Ancak, bunun bir çözümü var. Kurumunuzun tüm iletişimini, oryantasyon toplantılarını ve eğitim modüllerini gece gündüz her zaman görüntülenebilecek şekilde tek noktadan …Read More »
 • Medianova 20 milyon Nijeryalı’ya cepten müzik dinletecek

  Medianova 20 milyon Nijeryalı’ya cepten müzik dinletecek

  Uluslararası işbirliklerine bir yenisini daha ekleyen Medianova, dünyanın en büyük mobil operatörlerinden Etisalat için Nijerya’da bir projeye imza attı. Etisalat, Nijerya’daki yaklaşık 20 milyon abonesine, Medianova’nın geliştirdiği online müzik platformu ile hizmet sunmaya başladı. “Streaming” …Read More »
 • Medianova ile Caz ışığı bu yıl da şehre yayılıyor.

  Medianova ile Caz ışığı bu yıl da şehre yayılıyor.

  “Gece Gezmesi”yle Kadıköy, şehrin açık hava mekânlarına cazın enerjisini yüklüyor. Vodafone FreeZone sponsorluğunda düzenlenen Kadıköy’deki ‘Gece Gezmesi’ ile festivale eş zamanlı kulüp etkinlikleriyle daha çok gence ulaşmayı ve festivalin kente daha çok yayılmasını sağlıyor. Medianova …Read More »
 • Medianova canlı yayınlarda denizde de Lider!

  Medianova canlı yayınlarda denizde de Lider!

  Medianova, geçtiğimiz günlerde Vodafone Red Famous Cup yarışlarını canlı yayınlayarak, yat yarışı seyretmenin keyfini mobil cihazlara, akıllı televizyonlara ve bilgisayarlara taşıdı. Yaklaşık 200 bin kişi tarafından izlenen yayın, Türkiye’nin yanı sıra dünyanın farklı bölgelerinden yat …Read More »
 • Yayınmatik Canlı Yayın ekibinden rekorlar!

  Yayınmatik Canlı Yayın ekibinden rekorlar!

  2014 yılı Medianova olarak geliştiğimiz ve ilerlediğimiz bir yıl oldu. CDN servislerinin yanında belki de en çok dikkat çeken ve ilgi gören hizmet Canlı Yayın ekibimizin Yayınmatik markasıyla gerçekleştirdiği projeler oldu.Read More »