• Medianova_CDN

E-Learning ile
Zaman Kazanın

Tüm eğitim içeriklerinizi tek bir platformdan yöneterek kullanıcılarınıza ulaşmasını ister misiniz? Medianova’nın Bulut Bilişim servisleri tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak özelliğe ve donanıma sahip. Video yönetim platformundan, sunucu barındırmaya, canlı internet yayıncılığından, site hızlandırmaya kadar tüm ihtiyaçlarınıza anında çözüm sunuyoruz.

Medianova’nın güçlü altyapısı, streaming ve caching platformları sayesinde videolarınızın kullanıcılarınıza web ve mobil platformlardan kesintisiz ve güvenli olarak ulaşmasını sağlıyor. Detaylı raporlama ekranları ile hangi içeriğin ne kadar izlendiği, hangi platformlardan izlendiği gibi birçok veriye ulaşabilirsiniz.

Eğitim Servislerimiz

icon1

CDN

Son kullanıcı gözünden yapılan Cedexis ölçümlerine göre Türkiye’nin en hızlı CDN’i Medianova, Resim, video, müzik, CSS ve JavaScript gibi dijital varlıklarınızı son kullanıcıya hızlı ve yedekli bir şekilde ulaştırır.

Detaylı Bilgi

Dinamik İçerik Hızlandırma (Aksela)

Web sitelerinin kodunu anlık olarak revize eder, kullanıcıya en yakın noktada ön belleğe alır ve web uygulamalarının yüklenme hızını çeşitli tarayıcı ve cihazlara göre optimize ederek arttırır.

Detaylı Bilgi

Enterprise Video

Kurum içi ve müşteri iletişimi için gereken dijital ihtiyaçların tümüyle karşılandığı “Kurumsal Tube” çözümüdür. İçeriklerin kurum içinde daha efektif dağıtılmasını sağlar.

Detaylı Bilgi

Webcast

Canlı yayın, sunum, soru-cevap, chat modülleri ile internet üzerinden interaktif katılıma imkan sağlayan online konferans ve seminer platformudur.

Detaylı Bilgi

canliyayin

Internet Canlı Yayın Prodüksiyon

Anahtar teslim prodüksiyon hizmeti ve güçlü Internet yayın altyapısı ile müşterileriniz ile iletişiminiz çok daha güçlü.

Detaylı Bilgi

Online Video Platformu
(MN360)

Kurumların videolarını saklamasını, cihazlara göre otomatik olarak optimize etmesini ve paylaşmasını; Özetle sürece 360° derece hakim olmalarını sağlayan online video platformudur.

Detaylı Bilgi

Bizi tercih eden
müşterilerimizden bazıları

 
bogazweb
tedweb
enocta
fatih-projesi

Tıklayın, tanışalım.
Size özel çözümler sunalım.

© 2017 Medianova. Tüm hakları saklıdır.

Bu site ne kadar hızlı fark ettiniz mi?

Aksela siteyi revize ediyor ve en yakın cache’den veriyor!